DoGRYwka - eFootball, Dying Light 2 Stay Human, Assassin's Creed Valhalla

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – zalew negatywnych opinii eFootball, żyjący świat Dying Light 2 i AC Valhalla z jesiennymi nowościami

Omówiliśmy szczegółowo najnowszy odcinek Dying 2 Know, czyli specjalnego cyklu prezentacji nowości w Dying Light 2 Stay Human. Ostatni epizod poświęcono świecie gry oraz aktorskiemu debiutowi w serii. Kim jest nowy „Keanu Reeves” Techlandu?

Ubisoft podzielił się informacjami na temat zbliżających się aktualizacji do Assassin’s Creed Valhalla. Gracze nacieszą się jeszcze w tym roku 4 ważnymi wydarzeniami, w tym dwoma sporymi patchami i darmowym dodatkiem, który można zakupić osobno, jeśli nie posiadacie samej gry.

Konami bez wątpienia marzyło o rekordach po premierze długo wyczekiwanego eFootball, choć raczej nie o rekordzie negatywnych opinii na Steamie. Wszystko ze względu na wiele błędów, które znalazły się w wersji premierowej. To tylko kilka najciekawszych newsów z piątku, a o poniżej znajdziecie je wszystkie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się