Dying Light 2 Stay Human Lawan - Rosario Dawson

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Dying Light 2 też ma swojego Keanu. No, prawie

Także Techland chce w swojej produkcji posiadać znaną z dużego ekranu twarz. Podczas czwartego odcinka Dying 2 Know zaprezentowano aktorkę, która wcieli się w ważną fabularnie postać w Dying Light 2 Stay Human.

„Keanu Reevsem” nowego Dying Lighta została Rosario Dawson, którą możecie kojarzyć między innymi z serialu The Mandalorian, Sin City lub seriali z tak zwanego Marvel Netflix Universe. Ostatnio jest o niej jednak głośno z uwagi na jej rolę w wymienionej gwiezdno-wojennej produkcji za jej rolę jako Ahsoka Tano. Rzućcie okiem na fragment wczorajszej transmisji, gdzie ogłoszono jej udział w produkcji Techlandu:

Jest ostra jak strzała z jej kuszy. Poznaj Lawan, jedną z najsilniejszych wojowniczek, jakie spotkasz w The City. Jak rozwinie się jej historia u boku Aidena? Odkryjesz to w Dying Light 2 Stay Human! Dowiedz się więcej o postaci, w którą wcieli się hollywoodzka gwiazda Rosario Dawson.

– czytamy na techlandgg.com

Senior Writer, Piotr Mostowski, opowiedział więcej szczegółów na temat postaci Lawan. Bohaterka odgrywa ważną rolę w fabule Dying Light 2, szczególnie przy ważnym zwrocie akcji. Ta walczy nie tylko z ludźmi i mutantami, ale także z demonami własnej przeszłości. Mostowski powiedział też, że postawiono przy tej postaci na oddanie jej realizmu. Bohaterka będzie krytykować zachowania gracza, jeśli te się jej nie spodobają. Zdarzy się też, że jej reakcje zmienią się w czyny, gdy sytuacja tego będzie wymagać, co ma się równać z odpowiednimi konsekwencjami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się