DoGRYwka - Johnny Silverhand, auto z Forza Hirozn 5 i kosmonauta ze Starfield

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Gry za darmo, 700 dem, połatany Cyberpunk 2077, dyskożerna Forza Horizon 5 i więcej

W dzisiejszym wydaniu DoGRYwki między innymi: darmowe gry i dalszy ciąg wydarzeń w sprawie ekskluzywności produkcji wydawcy Bethesda. Jak dowiecie się w artykule, przedstawiciel firmy rozumie graczy.

Niespodziewanie CD Projekt RED wydało dzisiaj hotfix do Cyberpunk 2077 o numerze 1.23. Doszły nas słuchy, że ten znacznie poprawił wersję gry na PS4. Pełną listę zmian, poprawek i nowości odnajdziecie w naszym newsie poniżej.

Poznaliśmy nareszcie informacje na temat ilości miejsca, które pochłonie Forza Horizon 5 na naszych dyskach. Tym samym nowa odsłona serii zgarnia tytuł najwięcej ważącej części. Na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy dzisiaj wiele innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie pominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się