Microsoft Hellblade 2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dziś Microsoft omówi gry, które nie załapały się na E3. Rezerwujcie wieczór dla Hellblade 2 i nie tylko

Microsoft zaprasza na kolejną grową konferencję. Xbox Game Showcase Extended odbędzie się już dziś. Nie zabraknie nowych informacji o nadchodzących tytułach.

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, fani konsol Xbox dziś obejrzą kolejną konferencję Microsoftu. O godzinie 19:00 czas polskiego wystartuje Xbox Showcase Extended, na którym poznamy kolejne informacje o grach Microsoftu i nie tylko.

Na wydarzeniu pojawi się wielu szanowanych deweloperów. Póki co mówi się o Ninja Theory, Rare, Double Fine i Obsidian. Dodatkowo znajdzie się miejsce dla partnerów marki z całego świata. Pełnej listy gości i prezentacji niestety jeszcze nie poznaliśmy.

Pamiętajcie też, że na konferencji prawie na pewno nie zobaczymy zapowiedzi nowych gier. Targi E3 już za nami i Microsoft zapewne po prostu opowie o grach, których zabrakło na pokazie. Nie liczyłbym też na wiele nowych zwiastunów i/lub prezentacji rozgrywki. Xbox Showcase Extended zapewne będzie miało charakter panelu dyskusyjnego, na którym przekazane zostaną nowe informacje na temat nadchodzących projektów.

Transmisję z wydarzenia obejrzycie na kanałach Twitch.tv (w tym miejscu) i YouTube, którego okienko znajdziecie poniżej. Jeśli planujecie oglądać konferencję, zachęcamy do śledzenia jej z nami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się