Gry za darmo - Tannenberg

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Trzy dobre strzelanki do ogrania za darmo na weekend

Chętni gracze mogą przez weekend sprawdzić trzy gry za darmo. Ciekawe wieloosobowe strzelanki czekają na nowych śmiałków.

Darmowych gier nigdy za wiele, prawda? W ten weekend będziecie mogli przetestować aż trzy przyzwoite strzelanki zupełnie bezpłatnie. Co więcej, oferty są dostępne na paru platformach i potrwają od 17 do 20 czerwca.

Pierwszą okazję przygotował Ubisoft. Jeśli lubicie wieloosobowe FPS-y stawiające na taktyczne podejście do starć z przeciwnikami, Rainbow Six Siege to gra stworzona dla Was. Teraz możecie przetestować ją na wszystkich platformach, na które trafiła. RSS często można sprawdzić bez płacenia i w niedalekiej przyszłości zapewne czeka nas też podobna akcja.

Dodatkowo inne studio, M2H, przygotowało aż dwie gry do darmowych testów. Chętni śmiałkowie mogą pobrać i ograć za darmo Verdun i Tannenberg. To efektywne shootery multiplayer, które rzucają graczy na front I wojny światowej. Tutaj jednak nie sprawdzimy ich za darmo na PC. Obie produkcje są dostępne w ramach darmowego weekendu na konsolach aktualnej i poprzedniej generacji.

Jeśli poszukujecie innych darmówek, obserwujcie nasz dział z promocjami. Wydawcy ostatnio sypią prezentami jak z rękawa i co chwila pojawiają się okazje na uzupełnienie swojej biblioteki gier.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się