Bohaterka z A Plague Tale: Innocence, Skin do AWP z CS:GO, zbliżenie na PS5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – dzień dysków SSD do PS5, „cheat” do CS:GO z cytryny i hit z PS Plus za darmo na PC

Cheaty do CS:GO mogą odejść do lamusa. Jeden z graczy wpadł na pomysł, jak można wykorzystać plasterek cytryny lub inne, niekonwencjonalne przedmioty, by strzelać świetne no-scope’y.

Czwartek bez wątpienia był „dniem dysków SSD M.2 do PS5”. Dowiedzieliśmy się masy informacji na temat możliwości poszerzenia w najbliższym czasie pamięci wewnętrznej konsoli. Między innymi wiemy o pierwszych modelach i ich cenach, a także jak takowe komponenty zainstalować.

Dziś mieliśmy też tę przyjemność opublikować dla Was tekst poświęcony robotowi, który jest około 50 razy szybszy od ludzi w układaniu domino. Owocem jego prac był ogromny kadr z Mario ułożony ze wspomnianych kostek. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś jeszcze przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się