Medieval Dynasty - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Polski „symulator chłopa” ma datę premiery. Medieval Dynasty opuszcza wczesny dostęp

Medieval Dynasty od Render Cube już wkrótce opuści wczesny dostęp. Survival osadzony w średniowieczu zbliża się do oficjalnego debiutu.

Polskie studio Render Cube od dłuższego czasu rozwija swój survival, który wydano w ramach wczesnego dostępu. Gra otrzymała już sporo dużych aktualizacji i przyszła pora na oficjalny debiut.

Jak czytamy na stronie Steam Medieval Dynasty, ostateczna premiera gry odbędzie się 23 września bieżącego roku. Premierowa wersja wprowadzi nową zawartość, liczne usprawnienia, poprawki optymalizacji oraz podwyższy cenę. Jeśli chcecie kupić grę za mniejszą kwotę, możecie to zrobić do czasu debiutu.

Twórcy udostępnią też wkrótce plany na rozwój produkcji po premierze. Wczesny dostęp kończy pewną erę, ale wyjście z niego nie oznacza, że najbliższe miesiące nie przyniosą nowości fanom tego tytułu.

Jeśli jesteście miłośnikami gier survivalowych i nie słyszeliście o Medieval Dynasty, moim zdaniem zdecydowanie powinniście się nim zainteresować. Spędziłem z tą grą trochę czasu, kiedy była we wczesnej fazie Early Access i bawiłem się przyzwoicie. Można powiedzieć, że to symulator średniowiecznego chłopa z rozbudowaną mechaniką tworzenia własnej dynastii i budowy wioski. Przy okazji całość już teraz oferuje sporo zawartości.

A jeśli nie chcecie ryzykować zakupem, warto przypomnieć, że gra jest też dostępna w ramach Xbox Game Pass. Subskrybenci usługi mogą się z nią zapoznać bez dopłaty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się