Kena: Bridge of Spirits - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Prześliczne Kena: Bridge of Spirits opóźnione. Konsolowy exclusive PlayStation potrzebuje poprawek

Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje odrobinę później. Twórcy zdecydowali, że gra wymaga jeszcze odrobinę poprawek i opóźnili premierę.

Studio Ember Lab podjęło trudną decyzję o ponownym przełożeniu premiery swojej gry. Ekskluzywne dla PS5, PS4 i PC Kena: Bridge of Spirits ukaże się 21 września.

Decyzja wynika z chęci doszlifowania produkcji. Twórcy dziękują graczom za cierpliwość i wytłumaczyli swoją decyzję we wpisie na Twitterze.

Podjęliśmy trudną decyzję o opóźnieniu premiery Keny do 21 września, aby dopracować grę na wszystkich platformach. Zespół pracował niezwykle ciężko i uważamy, że dodatkowy czas jest niezbędny, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.
Wiemy, że wielu z Was nie może się doczekać i doceniamy Waszą cierpliwość, kiedy zespół kontynuuje pracę nad dostarczeniem najlepszej wersji Keny.

– napisali twórcy gry na Twitterze

Bridge of Spirits miało ukazać się jeszcze w zeszłym roku, ale debiut opóźniono z uwagi na pandemię. Następnie podawano, że gra będzie miała premierę 28 sierpnia bieżącego roku.

Na szczęście kolejna obsuwa nie jest specjalnie duża. Jeśli deweloperzy podjęli taką decyzję, najwyraźniej dodatkowy szlif się przyda. Miejmy też na uwadze, że Ember Lab do tej pory zajmowało się animacją, co widać zresztą po przepięknej oprawie gry. Brak większego doświadczenia w pracy nad własnymi grami wideo również mógł odbić się na procesie produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się