Ghost of Tsushima Director's Cut - Iki Island - Jin idzie przed siebie na tle malowniczej roślinności

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Iki Island ma być wyzwaniem nawet dla osób, które przeszły Ghost of Tsushima

Twórcy gry Ghost of Tsushima opowiedzieli o zbliżającym się dodatku. Dowiedzieliśmy się wielu szczegółów rozgrywki na wyspie Iki. Okazuje się, że nowa przygoda będzie trwać tyle, ile zajmuje przejście pierwszego aktu „podstawki”.

W wywiadzie dla Push Square Nate Fox (Creative Director) i Joanna Wang (Environments Lead) z Sucker Punch zostali zapytani o zbliżające się rozszerzenie do Ghost of Tsushima. Okazuje się, że DLC zachowa wiele z ducha podstawowej wersji gry, ale też pokaże wiele nowości.

Iki Island jest absolutnie zbudowane na GoT, ale dodaje też wiele nowych rzeczy. Wiesz, nowe umiejętności do odkrycia przez gracza, nowe zbroje – oczywiście nowe historie – i to jest to, co napędza uczucie rozwoju i świeżości, gdy grasz przez Wyspę Iki.

– informuje Nate Fox w wywiadzie dla Push Square

Co ciekawe, przygoda na kolejnej wyspie będzie dostępna dość szybko dla graczy, którzy dopiero rozpoczęli rozgrywkę. Mimo to, poziom trudności w tym dodatku może znacznie wzrosnąć.

(…) rozszerzenie Iki Island jest dostępne, gdy gracz wejdzie do Aktu 2. Chcieliśmy jednak, aby nasi gracze, którzy wiernie przeszli całą grę GoT, mogli również skorzystać z tego rozszerzenia.

Tak więc rozszerzenie Iki Island w pewnym sensie podniesie poziom trudności dla tych graczy, którzy naprawdę zbadali całą wyspę Tsushima

– informuje Nate Fox w wywiadzie dla Push Square

Być może nie widzieliście ostatniego trailera Ghost of Tsushima Director’s Cut, który prezentuje zalążki fabuły omawianego w artykule DLC. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, odnajdziecie go w tym miejscu.

[Źródło: Push Square]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się