Shadow Warrior 3 - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze czekający na Shadow Warrior 3 wkrótce będą mieli powody do świętowania

Twórcy Shadow Warrior 3 już w sierpniu ujawnią datę premiery. Dodatkowo potwierdzono, że gra ukaże się, zgodnie z planem, jeszcze w tym roku.

Jeśli spodobały Wam się poprzednie odsłony Shadow Warrior, zapewne nie możecie się doczekać premiery kolejnej części cyklu. Niestety, konkretnej daty debiutu wciąż brakuje, ale Flying Wild Hog ma dobre wieści.

Deweloperzy potwierdzili, że konkretny termin wydania gry poznamy już w sierpniu. Nie martwcie się jednak, nie ma co spodziewać się opóźnienia gry. Potwierdzono też, że Shadow Warrior 3 ukaże się, zgodnie z pierwotnymi założeniami, w tym roku. Premiera odbędzie się równocześnie na PC, konsolach PlayStation oraz Xbox.

Fani serii doskonale wiedzą, czego należy się spodziewać. Będzie bardzo brutalnie, dynamicznie i oczywiście zabawnie. Flying Wild Hog rozwija produkcję już od dłuższego czasu, więc chyba możemy być spokojni o jej jakość.

Największą niewiadomą jest to, czy twórcy pokusili się o większe nowości. Choć formuła rozgrywki jest bardzo dobra, nawet najlepsze fundamenty potrzebują urozmaiceń. Miejmy nadzieję, że SW3 nie będzie prostym sequelem i zaoferuje coś więcej, niż miłą powtórkę z rozrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się