DoGRYwka - złol z CoD_ Warzone, Zelda z uśmiechem i mężczyzna w masce ze STALKER 2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – wielka aktualizacja Warzone, Nintendo pozamiatało na E3 i wymagania STALKER 2

Nintendo Direct pod koniec dnia wszystkich zaskoczyło. Pokazano masę perełek, w tym gameplay z The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Nie zabrakło także wielu zaskoczeń, takich jak nowy Metroid i powrót Fatal Frame: Maiden of Black Water.

Poznaliśmy trochę danych technicznych na temat kilku gier. Zbliżający się czwarty sezon Call of Duty: Warzone i Cold War będzie ważył naprawdę sporo. To samo możemy powiedzieć o STALKER 2, który niektórych skłoni do zakupu nowego dysku.

Nie zabrakło także wielu innych ciekawostek. Dowiedzieliśmy się, że pudełka z tytułami na konsole Xbox zmieniają swój wygląd. Czy na lepszy? Cóż, trzeba ocenić samemu, ale na pewno projekt może budzić kontrowersje. Na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy dzisiaj jeszcze wiele innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przeoczyliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się