Forza Horizon 5 - kilka samochodów Buggie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Forza Horizon 5 i 11 nowych screenów. Katastrofy naturalne nie tylko w BF2042

Do sieci trafiły nowe zrzuty ekranu prosto ze zbliżającego się Forza Horizon 5. Gra prezentuje się naprawdę dobrze i zaprezentuje nam różnorodne lokacje w oparciu o krajobraz Mekysku.

Choć Forza Horizon 5 ma naprawdę niskie wymagania sprzętowe w wersji na PC, w produkcji nie zabraknie wodotrysków graficznych. Twórcy doskonale wiedzieli, że monotonia nie przyciągnęłaby do tego tytułu graczy, dlatego zadbali o to, aby nie wiało nudą. Sądząc po poniższych grafikach z gry, deweloperom udało się odtworzyć świetnie meksykański klimat. Te pochodzą prosto z samej strony produkcji. Zobaczcie sami, bo naprawdę warto:

Forza Horizon 5 - wyścigowy samochód
Forza Horizon 5 - wyścig samochodów po pustyni
Forza Horizon 5 - wyścig samochodów w deszczu
Forza Horizon 5 - wyścig samochodów po pustyni na tle pustynnych wzgórz
wyścig samochodów po pustyni na tle lawy
wyścig samochodów po pustyni na tle balonów
wyeksponowany silnik samochodu
kilka samochodów Buggie
jadące samochody przez rzekę
jadące samochody na tle lecących balonów
samochody jadące nocą

Szczególnie przypadł mi do gustu obraz z jeszcze ciepłą magmą w oddali (lub pożarem roślinności). Jak widać, najpewniej tego typu katastrowy naturalne są ostatnio w modzie, bo o podobnych pomyśleli także twórcy Battlefield 2042. Cieszy mnie też fakt, że ponownie w odsłonie nie zabraknie różnego typu pojazdów. Samochody terenowe, sportowe i buggy robią na mnie ogromne wrażenie, dlatego nie mogę się już doczekać na premierę nowej gry spod szyldu Xbox Game Studios.

Przypomnę, że nowa Forza zmierza na Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Premiera odbędzie się już 9 listopada 2021 roku, więc poczekamy zaledwie kilka miesięcy. Co sądzicie o powyższych grafikach? Zachęciły Was do złożenia pre-ordera? Ja już się zastanawiam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się