Elex 2 to już pewniak

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Gothica szykują niespodziankę. Elex 2 to właściwie pewniak, zobaczcie logo

Piranha Bytes zapewne niedługo zapowie Elex 2. W sieci pojawiło się logo gry, a sami twórcy niedawno sugerowali, że szykują się do ogłoszeń.

Fani Gothica nie mają co liczyć, że Piranha Bytes zajmie się kolejną częścią gry. Poza faktem, że powstaje remake, deweloperzy prawdopodobnie szykują się do ujawnienia Elex 2.

Jak zauważył użytkownik forum Reddit, oficjalny serwer Discord gry doczekał się nowego awatara. Widzimy na nim logo Elex z dwójką na końcu. Nie ma wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Jeśli nie jest to żart twórców, najpewniej niedługo ujrzymy zapowiedź kontynuacji postapokaliptycznej historii.

Elex 2 - logo

Co więcej, jeden z deweloperów miał przyznać w materiale opublikowanym przez Piranha Bytes tydzień temu, że kolejne dni będą wyjątkowo ciekawe. Jeśli połączymy to z przypadkowym (lub też nie) ujawnieniem logo, zapowiedź nowego Elexa jest właściwie pewna.

Teraz pozostaje nam tylko poczekać na potwierdzenie. Niewykluczone, że nastąpi ono jeszcze na E3, choć spodziewałbym się go nieco później. Wydawca gry, THQ Nordic, może pojawić się na sierpniowych targach Gamescom, na których być może zobaczymy grę w akcji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ujawnić Elex 2 już teraz.

Zrzut ekranu z zaproszeniem na serwer Discord Elex
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się