The Medium PS5

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

The Medium niebawem na PS5. Trailer gry zdradza ważny szczegół

Półroczna absencja The Medium na konsoli Sony dobiega końca. Polskie studio ogłosiło datę premiery gry na PS5 na nowym trailerze.

Nierzadko gracze konsolowi muszą z dystansem pochodzić do polityki ekskluzywności gier Sony czy Microsoft. Na szczęście dziś nie będzie o tym, jakiej gry zabraknie na jakiejś konsoli, a o takiej, która po długim czasie zawita na nową platformę. Bloober Team w trakcie odbywających się targów E3 ogłosił The Medium na PS5.

Na udostępnionym zwiastunie twórcy potwierdzili, że gra zadebiutuje po raz drugi, całkiem niedługo. Oficjalna premiera odbędzie się 3 września. Dla fanów staroszkolnych horrorów to nie lada gratka. Gierka jest chwalona za klimat, fabułę i oprawę audio-wizualną. Dobrych słów pod adresem Polaków nie szczędził również w recenzji Jakub. A ocena ostateczna może być jeszcze lepsza na next-genie. Wersja PS5 skorzysta z technologii stosowanej wyłącznie przez Sony.

Jak możecie zauważyć na zwiastunie, twórcy wspominają o małym detalu, który poprawi poziom immersji podczas rozgrywki. Chodzi o pełne wsparcie dla kontrolera DualSense. Pad w momentach grozy będzie częściej i dosadniej wibrować w naszych dłoniach. Zgaduję, że przełoży się to na ciekawsze odczuwanie historii.

Bloober Team już dawno zwróciła się inwestycja w The Medium. Dzięki dobrej sprzedaży na Steam i umowie na wyłączność gry z Microsoft, w tydzień wyszli na prostą. W tej chwili każda złotówka jest dopisywana na plus i w związku z tym myślę, że Sony ma dobrego kandydata do PS Plus. Co o tym sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się