Assassin's Creed Valhalla - Eivor na statku

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Szykujcie miejsce na dyskach, bo nieudany tryb w AC Valhalla rozwija właśnie skrzydła

Do Assassin’s Creed Valhalla trafi dziś aktualizacja 1.2.2. Ubisoft przygotowało sporo nowości, w tym wyzwania, umiejętności i odświeżone rzeczne najazdy. Oczywiście znalazło się też miejsce na liczne poprawki.

Ubisoft niedawno potwierdziło, że zamierza wspierać Valhallę jeszcze przez długi czas. Teraz prezentujemy świeżutką aktualizację 1.2.2, która dodaje do gry sporo nowości i poprawia całą masę niedoróbek. Łatkę pobierzemy dziś około godziny 14:00 czasu polskiego.

Jej rozmiary prezentują się następująco:

  • PC ~ 14.14 GB
  • PlayStation 5 ~ 5.32 GB
  • PlayStation 4 ~ 5-13 GB (zależnie od regionu)
  • Xbox Series ~ 18.7 GB
  • Xbox One ~ 13.5 GB

Jeśli skończyliście już dodatek Gniew Druidów i nie macie co robić w grze, spokojna głowa. Ubisoft odświeża tryb Rzecznych Najazdów. Po średnio udanym debiucie, wydawca poprawił system nagród za te eventy i dodatkowo zbalansowało rozgrywkę.

Co więcej, w Assassin’s Creed Valhalla pojawiły się nowe umiejętności: Mounted Archer, Shield Master i Unstoppable. Nie ma ich zbyt wiele, ale pozwolą Wam lepiej spersonalizować swoją lub swojego Eivor.

Nie mogło też zabraknąć bardzo wielu poprawek. Podstawowa wersja gry i dodatek otrzymały łącznie prawie 200 usprawnień. Choć Valhalla nie jest już tak zabugowana jak przy okazji premiery, ulepszenia są mile widziane.

Pełną listę zmian i nowości wraz z ich opisami znajdziecie na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się