Battlefield 2042 - żołnierz pokazuje kciuk w górę przed śmiercią

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Deweloperzy opowiedzą o Battlefield 2042. Obejrzyjmy wspólnie livestream!

Już dziś odbędzie się livestream zorganizowany przez twórców Battlefield 2042. Deweloperzy opowiedzą o swojej nadchodzącej produkcji. Czego możemy się spodziewać? Czy zobaczymy nowe kadry z gry?

O godzinie 17:00, czyli dosłownie zaraz, rozpocznie się transmisja ze specjalnej rozmowy z twórcami nadchodzącego Battlefield 2042. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć pierwszy trailer gry oraz gameplay prosto z silnika gry. Dzisiaj powinniśmy poznać kolejne szczegóły na temat powstawania omawianego w tym newsie tytułu. Transmisję będziecie mogli obejrzeć z nami poniżej:

Czego możemy się spodziewać? Najpewniej pracownicy DICE przybliżą nam kulisy powstawania BF2042, ale też szczegóły mechanik, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Szczerze mówiąc, liczę na przynajmniej nowe grafiki pochodzące z gry lub chociaż grafiki koncepcyjne.

Ucieszyłbym się szczególnie, jeżeli w końcu poznamy szczegóły ostatniego z trzech wspomnianych wcześniej trybów. Przypomnijmy, że w nowym Battlefieldzie zagramy w trybie Hazard Zone oraz Wojna Totalna. Wybierając ten drugi, dołączymy na serwer, który będzie mógł pomieścić aż 128 graczy (lub 64 w przypadku zeszłej generacji konsol). W Hazard Zone bez wątpienia nie zabraknie dynamicznym sytuacji. To rodzaj rozgrywki, gdzie będzie masa nagłych wydarzeń, które mogą odmienić losy meczu.

Premiera nowej odsłony Battlefield została przewidziana na 22 października 2021 roku. Ta niezwykle wyczekiwana produkcja zadebiutuje na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się