Battlefield 2042 - tornado i winguit

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tornada z Battlefield 2042 wyglądają fajnie, ale co powiecie na wulkany i tsunami?

Do Battlefield 2042 mają trafić rozmaite kataklizmy naturalne. Informator podaje, że na tornadach i burzach piaskowych zdecydowanie się nie skończy.

Najnowszy pokaz BF2042 ujawnił sporo nowości. Jedną z nich są wspominane od wielu miesięcy w przeciekach kataklizmy naturalne. Póki co ujrzeliśmy tornado i burzę piaskową, ale na tym się oczywiście nie skończy.

Doskonale znany fanom Battlefield i Call of Duty informator, Tom Henderson, wspomniał o innych „przeszkadzaczach”, które zagrożą graczom na mapach. Henderson potwierdza, że w grze znajdziemy też wulkany, tsunami i trzęsienia ziemi. Dodatkowo należy spodziewać się innych, podobnych eventów.

Wygląda również na to, że EA będzie żonglować kataklizmami w trakcie sezonów rozgrywek. Wydawca potwierdził, że Battlefield 2042 takowe otrzyma, więc cykliczne zmienianie efektów na mapach miałoby sens.

Do BF2042 wciąż zmierzają tsunami, trzęsienia ziemi, wulkany i wiele więcej. „Sezony” będą fantastyczne.

Słyszałem o zwiastunie, który koncentruje się bardziej na tornadach/levolution. (…). Zakładam, że mają dużo więcej trailerów w kolejce, ale tak, to (zwiastun bez pokazu destrukcji otoczenia – red. ) było zdecydowanie dziwne.

– pisze Tom Henderson na Twitterze

Henderson słyszał, że Electronic Arts pokaże za jakiś czas zwiastun skupiający się na tornadach i levolution, czyli poniekąd systemie destrukcji otoczenia. Póki co musimy zaczekać na kolejne prezentacje gry. Ta najbliższa powinna odbyć się 22 lipca na konferencji EA Play Live.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się