DoGRYwka – wyciek na temat Tomb Raider, GTA w Polsce i Tony Hawk śpiewa na imprezie

Tomb Raider w zaskakujących przeciekach. Zbiór informacji z dziś
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Sporo nowych informacji na temat nowego Tomb Raider wyciekło do sieci. Choć nie są potwierdzone, zwiastują (kolejny) kompletny restart serii. Twórcy chcą postawić na bardziej doświadczoną panią archeolog, odciąć jej od klasycznych problemów rodzinnych, a być może nawet wrzucić w objęcia innej kobiety.

GTA w Polsce? Ja już się boję, ale pewien moder postanowił przetestować ten pomysł. Odtworzył w GTA IV Warszawę i, jako osoba odczuwająca bliskie konotacje z tym miastem, śmiem stwierdzić, iż jest ona przedstawiona bardzo wiernie. Wszystko to daje nam pogląd na możliwą pełnoprawną grę open-world osadzoną w dzisiejszej Polsce. Może i nieco kuriozalne, ale z pewnością byłoby niezwykle intrygujące.

„Tony Hawk wbił na imprezę i zaczął śpiewać piosenki z serii Tony Hawk’s Pro Skater” – już nagłówek intryguje, prawda? Okazuje się, że gwiazdor sportu deskorolkowego postanowił bez zapowiedzi wziąć udział na koncercie coverbandu piosenek z cyklu gier. I nie tylko pojawił się na nim i podziękował graczom, ale również zaśpiewał dwa hitowe przeboje wraz z zespołem. Szacunek!

Zapraszamy do zapoznania się z resztą dzisiejszych newsów!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie