Czaisz się na Steam Decka? Valve ma dla Ciebie kolejną świetną wiadomość

Steam Deck do wygrania co minutę. Valve dosłownie rozdaje konsole
Newsy PC

Steam Deck to nadal dość trudno dostępny sprzęt, ale na szczęście co rusz widać zmiany na lepsze. Valve ma kolejne wyborne wieści dla graczy chcących kupić urządzenie do mobilnego grania.

Producent Decka potwierdza, że produkcja urządzenia znów przyspieszyła, a wcześniejsze problemy z łańcuchem dostaw stają się znacznie mniejsze. Osoby, które są zainteresowane sprzętem, ale nie złożyły jeszcze rezerwacji, nie poczekają tak długo jak gracze, którzy wyrazili zainteresowanie sprzętem w ciągu paru miesięcy po premierze.

Z przyjemnością informujemy, że będziemy w stanie zrealizować zamówienia dla wszystkich w kolejce rezerwacji wcześniej, niż początkowo zakładaliśmy. Duża część zakłóceń łańcucha dostaw mających wpływ na Steam Decka ulega stopniowej poprawie, a my stale zwiększamy produkcję Decków, by przebiegała szybciej i skutkowała większą liczbą wytworzonych egzemplarzy niż kiedykolwiek.

– informuje Valve

Co więcej, Valve zrealizuje wszystkie złożone już zamówienia do końca bieżącego roku. Dotychczas nie było to oczywiste i niektórzy gracze mieli prawo się martwić, że otrzymają swojego Decka dopiero w przyszłym roku. Teraz mamy już pewność, że zamówienia złożone w ciągu ostatnich paru miesięcy dotrą do graczy w trzecim lub czwartym kwartale.

Zaktualizowaliśmy dziś okna rezerwacji i każdy, kto obecnie znajduje się w kolejce rezerwacji, otrzyma e‑mail dotyczący Steam Decka w tym roku. Wielu klientów znajdujących się w oknie wyznaczonym na 4. kwartał lub później zostało przeniesionych do okna wyznaczonego na 3. kwartał (lipiec – wrzesień), a realizacja zamówień dla pozostałej części jest od teraz zapewniona w obrębie 4. kwartału (październik – grudzień).
Obecnie nowe rezerwacje znajdą się w zbiorze na 4. kwartał, ale jeśli te kolejki zapełnią się, to zostaną przesunięte na następny

Dostępność Steam Decków była bardzo zła i osoby zainteresowane zakupem słusznie się niecierpliwiły. Dobrze wiedzieć, że sprzęt wreszcie będzie szerzej dostępny, a na możliwość jego zamówienia nie będzie trzeba czekać przez długie miesiące.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie