Już dziś rozpoczyna się nowa wyprzedaż na Steam. Valve zaprasza na nowe oferty

Steam Survival Fest 2022 startuje już dzisiaj. Nowa wyprzedaż gier
Newsy PC

Steam Survival Fest 2022 pozwoli nam na kupienie wielu gier w niższych cenach. Zagramy też w dema nadchodzących pozycji. Tym razem postawiono na survival.

Ponownie nasze portfele będą musiały przetrwać wyprzedaż na Steam. Valve do końca roku planuje jeszcze parę mniejszych lub większych wydarzeń. Możemy liczyć na świąteczną wyprzedaż, Halloweenową, a także i mniejszą – „Rozróbę Rozwałek”. Zanim jednak do nich wszystkich dojdzie, możemy liczyć na tańsze pozycje survival.

Steam Survival Fest 2022 to kolejne święto dla graczy, dzięki któremu mogą oni liczyć na sporo promocji. Z racji tego, że wydarzenie tym razem skupi się przede wszystkim na grach survivalowych, właśnie na takie tańsze pozycje można liczyć. W zapowiedzi słyszymy, że postawiono przede wszystkim na wszystkie pozycje z mechanikami przetrwania. Zapewne chodzi m.in. o dbanie o stan psychofizyczny naszej postaci, pozyskiwanie zasobów czy budowanie bazy/ schronu.

Na powyższym materiale wyróżniono parę tytułów, które najpewniej będziemy mogli kupić w niższej cenie. Można więc założyć, że dostaniemy promki na m.in. Medieval Dynasty, Subnautica, Frostpunk, The Forest, This War of Mine czy Green Hell. Naturalnie pojawią się również przedpremierowe wersje demo.

Wydarzenie startuje już dzisiaj, czyli 1 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Potrwa tydzień, tak więc koniec okazji nadejdzie 8 sierpnia, zapewne o tej samej godzinie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie