Reżyser The Callisto Protocol pokazał kolejnego potwora. Paskudny, prawda?

The Callisto Protocol na PC już działa. Problem efektem głupiej pomyłki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W The Callisto Protocol zmierzymy się z zastępami krwiożerczych bestii wyjętych prosto z sennych koszmarów. Reżyser gry pokazał właśnie kolejną z nich.

The Blind – bo tak nazywa się rzeczona kreatura – przewijał się we wcześniejszych materiałach z gry, ale dopiero teraz możemy przyjrzeć mu się z bliska. Glen Schodfield ujawnił, że The Blind to biofag (tak nazywają się potwory z gry Striking Distance Studios), który przystosował się do życia w ciemności. To właściwie pewne, że spotkamy tego jegomościa w niektórych ciemnych korytarzach placówki Black Iron Prison.

Trzeba przyznać, że dotychczas pokazane potwory robią spore wrażenie. Reżyser gry twierdzi, że nadchodzący survival horror zawiera kilka naprawdę przerażających momentów, a design przeciwników z pewnością dodatkowo pogłębi uczucie grozy.

Gra Striking Distance Studios została niedawno zaprezentowana na kolejnym materiale z rozgrywki. Nagranie przedstawiające przechadzkę po ciemnych korytarzach i kilka sekwencji walki obejrzycie w tym miejscu.

The Callisto Protocol zadebiutuje 2 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie