Warszawa odtworzona w GTA IV. Ambitny projekt już dostępny do pobrania

GTA IV z modem na Warszawę. Ambitny projekt dostępny do pobrania
Newsy PC

GTA IV dostało właśnie ogromnego moda, w którym zwiedzimy Warszawę. Ambitny projekt gracza z Polski powstawał od 2014 roku i wreszcie jest dostępny do pobrania.

Moder podpisujący się pseudonimem BartoszBuster jest grafikiem 3D, który postawił sobie za cel odtworzenie części stolicy Polski w czwartej odsłonie Grand Theft Auto. Autor modyfikacji GTA IV Poland: Warsaw nie poszedł na łatwiznę i w jego projekcie zwiedzimy wiele słynnych warszawskich miejscówek, w tym Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, Bulwary Wiślane, Łazienki, a nawet Sejm RP.

Grand Theft Auto IV Poland: Warsaw jest dostępne do pobrania na stronie ModDB. Łączny rozmiar plików moda to niecałe 900 MB.

Poniżej znajdziecie zwiastun moda, który opublikowano w marcu tego roku. Nie jest to najświeższy materiał, ale da Wam wgląd w to, co znajdziecie w modyfikacji BartoszaBustera.

Co ciekawe, to nie pierwszy taki projekt polskiego modera. BartoszBuster odpowiada też za modyfikację GTA SA Poland, w której odtworzył wielkopolskie miasto Gołańcz oraz przygotował nowe pojazdy i misje fabularne. Na Warszawę lub inne polskie miasto w GTA V nie ma co jednak liczyć – autor poinformował, że na razie kończy prace nad modami, aby zająć się innymi projektami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie