Henry Cavill też miewa problemy ze swoim PC. Aktor musiał ulepszyć sprzęt

Henry Cavill też miewa problemy ze swoim komputerem
Newsy PC

Tak, wielcy i popularni celebryci również nie ustrzegą się problemów z PC. Henry Cavill pochwalił się koniecznym usprawnieniem swojej maszyny.

Superman i Geralt z Rivii gdzieniegdzie znany jako Henry Cavill należy obecnie do jednego z najpopularniejszych aktorów wśród graczy. Stoi za tym bardzo prosty fakt – gwiazda jest zadeklarowanym PeCetowcem. W przeszłości już chwalił się nam sprzętem, jaki własnoręcznie zbudował; nierzadko już zachwalał gry z cyklu Warhammer czy rodzimego Wiedźmina.

Niedawne usprawnienie okazało się jednak koniecznością. Z jednego z ostatnich postów na Instagramie możemy wyczytać, że gwiazdor zainwestował w nowe, lepsze chłodzenie. Wszystko przez to, że jego system chłodzenia wodnego niestety wyzionął ducha. Zapewne winę za to ponosi fala upałów nawiedzających od pewnego czasu Wielką Brytanię.

Mój cooler AIO postanowił się poddać (co jest rzeczą komputerową dla tych, którzy drapią się w głowę). Tak więc wymieniając go, postanowiłem również zmodernizować moje wentylatory. Te małe piękności pracują cicho i przyjemnie.

– czytamy w poście Henry’ego Cavilla na Instagramie

Cavill postanowił zakupić nowy zestaw NZXT Kraken Z73, a do niego dokupił cztery stylowe wentylatory od austriackiego producenta Noctua. Na ostatnim zdjęciu widzimy końcowy efekt i trzeba przyznać, że sprzęt najpewniej działa znacznie lepiej, ale przede wszystkim równie imponująco. Nawet beżowy kolor wiatraków zgrabnie wyróżnia się na tle “gamingowej klasyki”, czyli czerni.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie