Tony Hawk wbił na imprezę i zaśpiewał piosenki z Tony Hawk’s Pro Skater

Tony Hawk wbił na imprezę i zaśpiewał piosenki z cyklu Pro Skater
Newsy

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Tony Hawk zaszczycił swoją osobą koncert coverbandu piosenek z serii Tony Hawk’s Pro Skater. I do tego zaśpiewał!

Seria Tony Hawk’s Pro Skater żyje do dzisiaj i to nie tylko za sprawą świetnego remake’u pierwszych dwóch części od Vicarious Visions. Fani po dziś dzień uwielbiają wracać do klasycznych gier. Szczególną sympatią darzy się powszechnie soundtracki z tych pozycji. Dziś można je uznać w zasadzie za kompendium klasycznego rocka czy punka. Nic dziwnego, że istnieje nawet… coverband ścieżki dźwiękowej.

The 900, bo tak się nazywają, to zespół grający na żywo covery najpopularniejszych piosenek z cyklu Tony Hawk’s Pro Skater. I choć od pierwotnej premiery tych gier minęło sporo czasu, fani wciąż się nie zmęczyli i tłumnie przychodzą na koncerty zespołu. Niedawno zagrali w East London’s Singature Brew. I być może byłby to koncert jak każdy inny, gdyby nie nagła obecność… samego Tony’ego Hawka!

W pewnym momencie na scenę wszedł popularny skater. Podziękował wszystkim zgromadzonym za trwanie przy legendarnej serii.

Dziękuję, że z takim szacunkiem odnosicie się do [utworów w naszych grach]. To naprawdę był dla mnie największy zaszczyt, że te gry są popularne tak długo i, hej, pamiętamy o nich, prawda? Musiałem dołączyć do imprezy!

– powiedział Tony Hawk na imprezie

The 900 zagrało następnie 2 piosenki ze swojego repertuaru, które Hawk zaśpiewał. Nie da się ukryć, że w szoku był nie tylko sam zespół, ale i widzowie oraz właściciele przybytku.

Zapewne zastanawiacie się, co dalej może stać się z legendarną serią, jednak mam dla Was niezbyt pozytywne informacje. Activision rzekomo miało podjąć się stworzenia remake’u części 3 i 4, choć z czasem zrezygnowało z tego pomysłu – Vicarious Visions zostało wykupione i nie znaleziono nikogo innego na ich miejsce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie