Gra od producenta Metal Gear Solid 4 za darmo na Steam i to w dwóch wersjach

Gra za darmo na Steam. Bez opłat odbierzemy Republique
Newsy PC

Kolejna gra za darmo do odebrania na Steam. Tym razem padło na Republique, czyli ciekawą skradankę osadzoną w „orwellowskich klimatach”.

Na Steam już dziś wystartuje nowa wyprzedaż, tym razem będzie skupiona wokół gier survivalowych. Jeśli jednak na platformę udacie się już teraz, możecie bez konieczności płacenia zdobyć Republique, czyli intrygującą skradankę od Camouflaj.

Camouflaj to studio założone przez Ryana Patona. Jeśli nie wiecie, kimże jest ten jegomość, już spieszę z wyjaśnieniem. Możemy go kojarzyć z takich produkcji jak Metal Gear Solid 4 czy Halo 4. W pierwszym przypadku pełnił funkcję producenta, natomiast w drugim – narrative designera. I choć to godny pozazdroszczenia dorobek, Republique nie okazało się zbyt popularną pozycją.

Wielka szkoda, bo to naprawdę intrygująca gra skradankowa, z ciekawym podejściem do rozgrywki. Nie przejmujemy bowiem kontroli nad główną bohaterką, a gramy jako haker, pomagający jej wydostać się z miasta przypominającego choćby „Rok 1984” Orwella. Akcja przedstawiona jest z perspektywy kamer przemysłowych, więc klimatu nie można grze odmówić.

Gra za darmo rozdawana jest z okazji 10-lecia twórców. Z tej okazji oddają oni każdemu zainteresowanemu wersję gry na gogle VR – także bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Aby odebrać wspomniane pozycje, należy udać się pod ten adres (lub tutaj dla wersji VR).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie