Logo GTA V, Ellie z The Last of Us 2 gra na gitarze, konsola PS5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – szumi o premierze GTA VI, my piszemy o PS Plus, a Sony szykuje prezenty

To był dzień! Bez wątpienia gracze mogli dzisiaj usłyszeć o naprawdę świetnych wieściach ze świata gamingu. Posiadacze PS5 nieoczekiwanie otrzymali next-genowy patch do TLoU 2. PlayStation w związku z trwającym Days of Play obdarowało swoich abonentów PS Plus darmowym multiplayerem na weekend oraz możemy skorzystać z wielu świetnych promocji w PS Plus.

Dzisiaj mogliśmy dla Was napisać także o grach z serii Grand Theft Auto. Fani cyklu z całego świata doszukują się w dokumentach wydawcy wskazówek dotyczących premiery GTA VI. Oprócz tego w „piątce” został ustanowiony nowy rekord, którego na pewno w najbliższym czasie nikt nie pobije.

O Resident Evil Village nie przestaje być głośno. Na Steamie odnaleziono wskazówki dotyczące ewentualnych dodatków do gry. Wielbicielom Residenta przychodzą coraz to dziwniejsze pomysły, dlatego powstał mod zmieniający gracza w Lady Dimitrescu. Na łamach serwisu publikowaliśmy dziś więcej ciekawych wiadomości, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się