Wiedźmin 3 - Geralt z Rivii

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 bez ograniczeń. Mod, który daje pełną kontrolę nad rozgrywką

Wiedźmin 3 otrzymał moda, dzięki któremu dostosujecie wiele elementów rozgrywki do swoich preferencji. Jeśli planujecie powtórkę Dzikiego Gonu, warto go sprawdzić.

Modowanie gier to już codzienność dla PeCetowców. Strony z modami pękają w szwach od ciekawych zmian i paczek zawartości i niektóre z nich potrafią całkowicie odmienić sposób rozgrywki.

Działa tak chociażby Gameplay Manager od modera DankRafft. Dzięki niemu, Wiedźmin 3 będzie jeszcze łatwiejszy w personalizacji. To swoista paczka trainerów, które są maksymalnie łatwe w obsłudze.

Dzięki Gameplay Manager możemy chociażby ustawić automatyczne rzucanie znaków, wyłączyć intro do gry i obrażenia od upadku, zwiększyć udźwig Geralta, czy nawet z automatu wygrywać każdą partyjkę Gwinta i wiele, wiele więcej.

Niektóre funkcje to po prostu cheaty, a inne stanowią najzwyklejsze udogodnienia. Opcji jest cała masa. Jeśli wkurzają Was niektóre elementy rozgrywki z Wiedźmina 3, istnieje duża szansa, że da się je poprawić Gameplay Managerem.

Instalacja moda jest prosta. Musimy tylko wejść na stronę Nexus Mods, pobrać i skonfigurować launcher Vortex, wejść na stronę modyfikacji i wybrać opcję instalacji przez Vortex.

Warto jednak zaznaczyć, że twórca moda zaleca rozpoczęcie rozgrywki od nowa, jeśli chcemy wykorzystać narzędzie. W przeciwnym wypadku Geralt musi wypić Eliksir Oczyszczenia, aby zresetować wszystkie punkty umiejętności.

A jeśli nie potrzebujecie usprawnień samej gry i zależy Wam na ładniejszej oprawie, sprawdźcie tego moda. Mocno zmienia on oświetlenie w Dzikim Gonie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się