nowe gry Days of Play 2021 - grafika nowe gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Days of Play 2021 to multiplayer bez PS Plus i wielkie promocje. Są daty rozpoczęcia

Days of Play 2021 wystartowały, ale świętowanie dopiero się zaczyna. PlayStation potwierdziło daty startu promocji i weekendu gry multiplayer bez abonamentu PlayStation Plus.

Od wczoraj gracze mogą brać udział w wydarzeniu Days of Play 2021. Jeśli jeszcze się do niego nie zapisaliście, zrobicie to w tym miejscu. Event z nagrodami już trwa. Warto mieć jednak na uwadze, że społecznościowe wydarzenie to tylko jeden z elementów święta graczy PlayStation. Sony potwierdziło daty udostępnienia kolejnych atrakcji. Jak co roku, tak i tym razem każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeśli nie subskrybujecie PlayStation Plus i chcecie sprawdzić któryś z tytułów multiplayer, teraz będziecie mieć szansę. Od 22 do 23 maja potrwa weekend darmowej rozgrywki online. Oznacza to, że każdy gracz będzie mógł odpalić multiplayer w wybranej grze bez opłacania PS Plus.

Sony zapowiedziało też mały konkurs na najładniejsze zrzuty ekranu. Jeśli macie konto na Twitterze, uchwyćcie ładny obrazek przyciskiem Share na kontrolerze i udostępnijcie swojego screenshota z tagami #PSShare i #PSBlog. Wybrane przez PlayStation zrzuty ekranu pojawią się w specjalnej galerii.

Co więcej, możemy też liczyć na ogrom promocji. 26 maja ruszą wielkie wyprzedaże. Gracze będą mogli kupić na nich tytuły ekskluzywne na PS4 i PS5, a także wiele innych gier, w tym te z kolekcji PS Hits. Nie znamy jeszcze konkretnych cen w naszym kraju, ale wkrótce wszystko stanie się jasne.

Atrakcji jest sporo i niewykluczone, że czekają nas jeszcze jakieś niespodzianki. Póki co pozostaje tylko czekać na start wyprzedaży i darmowego weekendu multiplayer, a w międzyczasie możemy pomóc społeczności graczy w zdobywaniu nagród w evencie Days of Play.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się