Resident Evil Village - mod z Lady Dimitrescu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zagraj jako Lady Dimitrescu w Resident Evil Village

Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda Resident Evil Village z perspektywy Lady Dimitrescu, teraz możecie sprawdzić na własnej skórze. W sieci pojawił się mod, który podmienia Ethana na wielką wampirzycę.

Lady Dimitrescu to jedna z tych postaci, które pojawiają się w trakcie promocji nowych gier znikąd i zbierają całą uwagę graczy. Zainteresowanie ogromną wampirzycą zaskoczyło nawet samo Capcom i właściwie trwa ono nawet po premierze. Jak nietrudno się domyślić, gracze przedłużają medialne życie Dimitrescu przez mody.

Jeśli chcieliście zagrać w Resident Evil Village jako Lady D, teraz jest to możliwe. Moder xRaq stworzył modyfikację, która podmienia model Ethana Winters na potworzycę. Możecie ją pobrać w tym miejscu.

Instalacja jest bardzo prosta. Musimy pobrać i zainstalować Fluffy Manager, następnie pobrać moda z Lady Dimtirescu, a następnie przerzucić jego pliki do folderu z modami do Village.

Efekt końcowy jest… cóż, ciekawy. Możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie Lady Dimitrescu ucieka przed drugą Lady Dimitrescu lub chowa się przed jej wzrokiem na parapecie. Czy jest to coś, czego potrzebowali gracze? Najwyraźniej tak, bowiem mod zebrał już ponad 1500 pobrań.

Resident Evil Village - Lady Dimitrescu patrzy na Lady Dimitrescu przez okno

Dodatkowo warto nadmienić, że mod posiada dwie wersje. Pierwsza pozwala na rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby, a druga przesuwa kamerę za Lady „Ethan Winters” Dimitrescu. Jeśli chcecie po prostu pobiegać po Wiosce lub okolicach jako wysoka wampirzyca, nic nie stoi Wam na przeszkodzie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się