Resident Evil Infinite Darkness

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jest data premiery Resident Evil Infinite Darkness. Na dokładkę zwiastun z mutantami

Resident Evil Infinite Darkness otrzymało nowy, dłuższy i goszczący (głównie żywe) trupy zwiastun. W końcu poznaliśmy też dokładną datę premiery, która na szczęście nie jest specjalnie odległa.

Marka Resident Evil otrzymała całą masę adaptacji. Filmy z Milą Jovovich są znane chyba każdemu miłośnikowi serii, a do tego mogliśmy obejrzeć multum animacji. Opinie o widowiskach z uniwersum RE były różne, ale fani przynajmniej mieli co oglądać.

Jakiś czas temu Netflix zapowiedział serial animowany Resident Evil Infinite Darkness, niedawno zapowiedziano premierę w lipcu, a teraz poznaliśmy konkretny dzień debiutu. Leon Kennedy i spółka zagoszczą na naszych ekranach niedługo, bo już 8 lipca. Na ujawnieniu daty premiery się jednak nie kończy. Jeśli nie możecie się doczekać serialu, możecie obejrzeć najnowszą zajawkę Infinite Darkness.

Netflix udostępnił nowy, dłuższy zwiastun. Znajdziemy w nim sceny z poprzednich zapowiedzi, ale pojawiło się też kilka nowych fragmentów. Na trailerze ujrzymy ważniejsze dla fabuły postacie, parę scen akcji i – co ucieszy wielu fanów – mutanty, które pojawią się w serialu. Nie mogło też zabraknąć mocniejszych scen, w tym prezentacji pewnego niemiłego jegomościa z sercem na wierzchu.

Na ten moment widowisko zapowiada się bardzo intrygująco i wygląda na to, że nawet jeśli fabularnie obejdzie się bez rewelacji, poniekąd nadrobi to świetna oprawa. Zobaczcie sami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się