DoGRYwka – darmowe triale w PS Plus, wielki pokaz gier od Xbox i za duży Starfield

DoGRYwka - 28 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Niedawno gruchnęła wieść o obowiązkowych trialach w PS Plus dla każdej gry, która kosztuje ponad 34 dolary. Gracze zaczęli martwić się możliwą podwyżką cen, ale PlayStation ma genialny pomysł na odciążenie deweloperów – sami zajmą się tworzeniem wersji próbnych.

Xbox i Bethesda pomyśleli, że skoro E3 w tym roku się nie odbędzie, sami zorganizują własną imprezę. Ta zapowiada się wyjątkowo, bo możemy w końcu dostać pierwsze faktycznie informacje o nadchodzącym Starfield. Wydarzenie odbędzie się już 12 czerwca (choć w istocie trochę musimy poczekać).

Starfield jest ponoć za duży. No i ma „gówniany” silnik. Tak przynajmniej twierdzi były deweloper z Bethesdy, który złamał NDA i wypowiedział się o grze na internetowym forum. Wróżymy mu niskiej kary, a sobie udanej gry. Oby tylko twórcy Skyrim stanęli na wysokości zadania.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie