PS Plus Extra i Premium mają dostawać nowe gry co miesiąc, ale nie liczcie na stałą ofertę

PS Plus październik 2021 - logo
PS4 PS5

PlayStation szykuje graczy na wprowadzenie nowej oferty PS Plus. W wiadomościach e-mail od firmy możemy znaleźć kilka istotnych informacji.

W anglojęzycznych mailach możemy wyczytać, że PlayStation Plus w progu Extra oraz Premium będą otrzymywać gry co miesiąc – podaje PushSquare. Jeśli jednak liczycie, że oferta usługi będzie rosła w nieskończoność, rozczarujecie się – wydawca potwierdza, że wybrane tytuły będą co jakiś czas opuszczać usługę. Nowy Plus nie różni się więc pod tym względem od Xbox Game Pass. Pozostaje poczekać, aby przekonać się, ile gier będzie cyklicznie trafiać do katalogu subskrypcji Sony.

PlayStation Plus Extra to nieco droższy wariant usługi. W progu tym gracze otrzymają (poza wszystkimi benefitami obecnego Plusa) dostęp do biblioteki około 400 gier z PS4 i PS5. W ofercie Extra znajdziemy nie tylko gry zewnętrznych firm, ale też produkcje ekskluzywne PlayStation.

PlayStation Plus Premium to najdroższy próg subskrypcji. Zgarniemy w nim bonusy z podstawowego Plusa oraz PS Plus Extra, a także dostęp do katalogu gier z ery PS1, PS2, PS3 i PSP. W pakiecie jest także możliwość streamowania wybranych tytułów.

Nowy Plus ma zadebiutować w naszym kraju 22 czerwca. W tym miejscu znajdziecie zestawienie polskich cen wszystkich progów subskrypcji.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie