Czekasz na Star Wars Jedi: Fallen Order 2 i grasz na PS4 lub XOne? Podobno się rozczarujesz

Gra Star Wars Jedi: Fallen Order
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 to już pewniak i wkrótce powinniśmy ujrzeć zapowiedź. Jeśli czekacie na nową przygodę od Respawn Entertainment i nadal gracie tylko na PS4 lub Xbox One, warto rozważyć przejście na aktualną generację konsol.

Kontynuacja Fallen Order ma podobno ukazać się tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S – wskazuje dziennikarz i informator Jeff Grubb. Produkcja ominie więc starsze konsole, co może mocno rozczarować graczy wstrzymujących się od zmiany platform do grania na nowsze. Grubb wspomniał też, że spodziewa się, iż gra zostanie zaprezentowana na Star Wars Celebration, czyli już pod koniec maja.

Wieść o przesiadce na bieżącą generację ma też dobre strony. Fallen Order miewał drobne problemy z działaniem na PS4 i Xbox One, więc zakładając, że Respawn chce zaserwować nam zauważalnie ładniejszą grę, przejście na dużo mocniejszy sprzęt to bardzo rozsądny wybór.

Jeff Grubb to bardzo wiarygodne źródło przecieków z Electronic Arts. Wiele razy udowadniał, że ma dostęp do informacji z obozu Elektroników i odpowiada między innymi za ujawnienie Mass Effect: Legendary Edition, Need for Speed Hot Pursuit Remastered oraz remake’u Dead Space. Niemniej powyższe wieści o Star Wars Jedi: Fallen Order 2 to nadal nieoficjalne doniesienia.

Plotki wskazują, że kontynuacja może ukazać się nawet w czwartym kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jednak, iż debiut w razie potrzeby zostanie przesunięty na przyszły rok.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie