Xbox zapowiada wielki pokaz gier Bethesdy i innych producentów. Zapiszcie datę

Logo Xbox Starfield
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox & Bethesda Games Showcase odbędzie się w czerwcu i będzie to z pewnością olbrzymie wydarzenie. Stawiam na to, że w końcu pokażą coś więcej ze Starfielda.

W ostatnich tygodniach gamingowej posuchy nie było zbyt wielu oszałamiających ogłoszeń czy wielkich premier. Wszystko ma się zmienić już w lecie, gdy ruszą różnego rodzaju festiwale growe. Wśród nich należy pamiętać o Summer Games Fest, który zastąpi w tym roku E3. Największa impreza niestety się nie wydarzy, ale poszczególni wydawcy już zaczynają ogłaszać swoje własne eventy.

Jednym z nich będzie specjalny pokaz gier Microsoftu. Na oficjalnej stronie firmy czytamy zapowiedź kolejnego wydarzenia, które skupi się przede wszystkim na grach Bethesdy. Nie jest tajemnicą, że legendarni deweloperzy szykują dla nas parę ciekawych pozycji. W przeciekach była mowa m.in. o remasterach Fallouta, ale parę ciekawych tytułów zostało ogłoszonych już wcześniej. TES VI czy Starfield zapowiadają się wybornie, ale praktycznie nic o tych grach do tej pory się nie dowiedzieliśmy.

Miejmy nadzieję, że wszystko zmieni się za sprawą nadchodzącego eventu. Ten odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19:00.

Z radością informujemy, że pokaz gier Xbox & Bethesda odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca, o godzinie 10:00 czasu PT [19:00 czasu polskiego – dop. red.]. W programie znajdą się niesamowite tytuły od Xbox Game Studios, Bethesdy i naszych partnerów z całego świata.

– czytamy na blogu Xbox

Xbox wyjawia, że powinniśmy spodziewać się przede wszystkim tytułów od Bethesdy, ale nie tylko. W wydarzeniu wezmą udział też inni zewnętrzni producenci.

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pełnej linii gier, które wkrótce pojawią się w ekosystemie Xbox, w tym o nadchodzących premierach w ramach Game Pass na Xbox i PC.

– wyjaśnia firma

Zapiszcie datę w kalendarzu, ale z pewnością wrócimy do Was przed, jak i w trakcie wydarzenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie