Darmowy weekend z 3 nowymi grami. Ruszają kolejne Xbox Free Play Days

Session: Skate Sim do wypróbowania za darmo w ramach Free Play Days
Newsy Xbox Series XOne

Organizowane już tradycyjnie Xbox Free Play Days w tym tygodniu mają trzy propozycje – w tym coś dla wielbicieli deskorolek.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy m.in. klasyczny już tytuł MMORPG, czyli The Elder Scrolls Online; w tym natomiast Microsoft postawił na nieco inne klimaty. Nadal są to jednak trzy tytuły do wypróbowania bezpłatnie przez subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Jedną z propozycji jest Session: Skate Sim, czyli realistyczny symulator jazdy na deskorolce. Ta produkcja jest jeszcze w fazie wczesnego dostępu, lecz już teraz możecie poczuć się jak prawdziwi skejci. Nie ma tutaj ani ocen, ani sędziów – celem jest po prostu ćwiczenie i czerpanie radości z coraz lepszej jazdy.

Microsoft zaoferował nam także Moving Out, tytuł raczej kojarzony przez większość graczy. W grze musimy sprawnie przenieść wszystkie sprzęty podczas przeprowadzki. Cięższe przedmioty będą jednak wymagać współpracy kilku graczy, zatem to tytuł przeznaczony głównie dla fanów kooperacji. Popularny tytuł ma swoich wiernych fanów, warto więc przekonać się samemu, że przeprowadzki naprawdę potrafią być ciekawe.

Ostatnią pozycją w ramach Free Play Days jest Embr, kolejna propozycja oparta na kooperacji. W tym przypadku jednak wcielamy się w grupę nieustraszonych strażaków. Wraz z przyjaciółmi będziemy gasić pożary, ratować mieszkańców i cenne przedmioty, usuwać wycieki gazu – słowem, sprawdzać się na stanowisku. Każda kolejna misja przynosi zresztą pieniądze, za które można kupować coraz lepszy sprzęt.

Jeśli macie któryś z wymienionych abonamentów, wszystkie gry możecie wypróbować bezpłatnie do niedzielnego wieczoru.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie