Dwie nowe gry w Xbox Game Pass. Stylowe RPG oraz słodko-straszne stworki

Xbox Game Pass traci 6 świetnych gier. Ostatni dzwonek na zagranie
PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass zyskał dziś dwa nowe tytuły. Do usługi dołączają udane gry, w tym pewna bardzo nietypowa produkcja z pokracznymi stworkami.

Już od dziś gracze zapoznają się z dwiema grami od mniejszych studiów. Do Game Passa dołączają Bugsnax oraz Unsouled.

Bugsnax to pocieszna, acz momentami niepokojąca produkcja, w której wcielamy się w łowcę pewnych dziwacznych stworzonek. Tytuł zyskał przy okazji dodatek The Isle of Bigsnax, który wprowadza nowe zadania i elementy personalizacji. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom – Bugsnax ma w sobie więcej głębi, niż się wydaje.

Lubicie gatunek soulslike? Jest Wam po drodze z śliczną grafią 2D? Nie boicie się wirtualnych zgonów? Jeśli odpowiedzieliście trzy razy „tak”, Unsouled jest grą dla Was. To bardzo wymagająca i równie dynamiczna produkcja RPG, która stawia na szybką i brutalną akcję w urodziwych lokacjach. Jeśli po Elden Ringu wciąż mało Wam trudnych przygód, poczujecie się jak w domu.

Niedawno zapowiedziano, że Xbox Game Pass wzbogaci się o wiele tytułów od Ubisoftu. Na pierwszy ogień pójdą Assassin’s Creed Origins oraz For Honor, a kolejne nowości zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Pewne jest, że fani Ubi będą mieli co ogrywać w usłudze Microsoftu. Ja się cieszę.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie