DoGRYwka – domniemany pierwszy screen z GTA VI, remake Maxa Payne’a i nowe gry za darmo w Epic Games Store

DoGRYwka - 7 kwietnia (1)
PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

W internecie pojawił się (a może jednak – został odkryty) ponoć pierwszy screenshot z GTA VI. Jeden z informatorów twierdzi, iż zdjęcie sprzed paru miesięcy jest prawdziwe i przedstawia jedną z lokacji w grze.

Remedy Entertainment wraca do swoich korzeni. Firma zapowiedziała, że pracuje obecnie nad remake’iem dwóch pierwszych części Maxa Payne’a! Wyjątkowa wiadomość ucieszy fanów jeszcze bardziej, gdyż twórcy mają budżet tytułów AAA. Zapowiada się świetnie!

Od dzisiaj w Epic Games Store możemy pobrać kolejne darmowe pozycje! I to nie byle jakie – polski hit Zaginięcie Ethana Cartera oraz Rogue Legacy. Ja wiem, że pierwsza z nich była rozdawana wielokrotnie, ale to naprawdę świetny i warty uwagi tytuł. A Rogue Legacy to z kolei „indycza” perełka.

Te oraz pozostałe dzisiejsze newsy znajdziecie w podsumowaniu poniżej!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie