Ostatnie godziny na odebranie gier za darmo z Epic Games Store

Epic Games Store - City of Brass - Total War Warhammer - gra za darmo
PC

W ostatni czwartek w Epic Games Store została udostępniona nie jedna gra za darmo, a aż dwie. Macie ostatnie godziny na ich odebranie, więc radzę się pospieszyć ze wzbogaceniem swojej biblioteki o kolejne pozycje.

Na zgarnięcie gier macie czas do godziny 16:59 tego jak na razie słonecznego czwartku. Minutę później wujek Epic udostępni już kolejne tytuły, więc lepiej, byście już teraz poszli przyjąć prezenty. Nikt przecież nie chciałby przegapić czegoś za darmo, prawda?

Pierwszym z gratisów jest Total War: Warhammer, czyli strategia oparta o uniwersum jednej z najpopularniejszych gier figurkowych na świecie. Choć produkcja posiada kampanię i fabułę, oba elementy są bardzo zmienne. W zasadzie wszystko zależy od podejmowanych decyzji, a sama gra jest mocno nastawiona sandboxową rozgrywkę.

Druga gra za darmo to City of Brass, czyli przygodówka akcji inspirowana baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy. Gracze wcielają się w niej w złodzieja, którego celem jest ograbienie nawiedzonego miasta z jego skarbu. O jakości produkcji może świadczyć to, że za jej stworzenie odpowiada część twórców odpowiedzialnych za gry z serii BioShock.

Dziś około godziny 17:00 spodziewajcie się kolejnego newsa z omówieniem kolejnych prezentów. Epic Games rozda w ciagu nadchodzących 7 dni polskie The Vanishing of Ethan Carter oraz Rogue Legacy. Pierwsza z wymienionych gier w okresie swojej premiery była uważana za jedną z najładniejszych produkcji 2014 roku.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie