Promocje dnia – klawiatura SteelSeries Apex 5 za 429 zł, monitor dla graczy od MSI i słuchawki HyperX Cloud II

Promocje dnia - klawiatura SteelSeries Apex 5, słuchawki HyperX Cloud i monitor HyperX
PC

Powoli zbliżamy się do końca tego tygodnia. Może ktoś z Was chciałby sprawić sobie przedweekendowy prezent? Tak się składa, że ten czwartek przyniósł masę ciekawych promocji. W dobrej cenie m.in. klawiatura dla graczy oraz monitor, a także słuchawki.

Wszystkie oferty zawarte w tekście są aktualne w momencie publikacji.

Monitor dla graczy MSI 23,8″ Optix G241V E2

Jeśli planujecie kupić nowy monitor, który ma Wam posłużyć do grania, warto zaufać firmie MSI. Optix G241V E2 został wyposażony w 23,8″ wyświetlacz IPS o odświeżaniu 75 Hz. W tej cenie jest to naprawdę korzystna okazja.

Klawiatura gamingowa SteelSeries Apex 5

Nowsze klawiatury z serii Apex wyróżniają się na tle swoich poprzedniczek tym, że posiadają dedykowany wyświetlacz. W modelu Apex 5 również go nie brakuje. Dodatkowym argumentem za wybraniem akurat tego modelu może być wbudowane podświetlenie RGB, które przy pomocy sterownika można dowolnie edytować.

Słuchawki HyperX Cloud II

Z pewnością wśród graczy z Polski jednym z popularniejszych modeli słuchawek do grania jest model HyperX Cloud II. Sprzęt cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a także zapewnia perfekcyjny dźwięk w wymagających grach wideo, w których ważny jest krótki czas reakcji na to, co się dzieje wokół gracza.

Wszelkie pozostałe oferty z dzisiaj odnajdziecie poniżej:

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie