Czyżby do sieci trafił pierwszy screenshot z GTA VI?

GTA VI - logo - dom na przedmieściach
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze mogli być nieświadomi tego, że widzieli już na własne oczy GTA VI podczas ogrywania odnowionej trylogii. Informator branży growej potwierdził autentyczność zrzutu ekranu z „szóstki”.

Cofnijmy się w czasie o kilka miesięcy, a dokładnie do listopada 2021 roku. Wtedy to zauważono w odnowionej trylogii GTA nietypowy obraz, którego pierwotnie nie było. Ten przedstawia dom na przedmieściach z różnego rodzaju roślinnością w ogrodzie – w tym z palmami oraz drzewami liściastymi w tle.

Gracze prędko doszli do tego, że zrzut ekranu nie pochodzi ani właśnie z samej trylogii czy z jakiejkolwiek innej części Grand Theft Auto. Nic dziwnego, że od razu pomyślano o tym, że wymienione domostwo znajduje się w GTA VI. Co warto wspomnieć, odkrycie obrazu miało miejsce jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem prac nad „szóstką”.

Wczoraj na Twitterze informator Matheusvictorbr- podzielił się kolejnymi wieściami w sprawie wcześniejszej teorii graczy. Ten potwierdza, iż screenshot rzeczywiście pochodzi z najnowszej gry Rockstar Games.

Po kilku miesiącach potwierdzono mi, że ten obraz pochodzi z kolejnego tytułu z serii Grand Theft Auto. Lokalizacja w grze jest prawdopodobnie inspirowana amerykańskimi przedmieściami w okolicach Hollywood na Florydzie. Doskonale!

– psze Matheusvictorbr- na Twitterze

Warto jednak wspomnieć, że ów insider nie zawsze w przeszłości dzielił się poprawnymi informacjami. Ten twierdził, że ogłoszenie GTA VI będzie miało miejsce jeszcze w 2021 roku, a w rzeczywistości stało się to dopiero na początku lutego. W związku z tym warto podchodzić jednak do tematu obrazu z pewnym dystansem.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie