Kolejne gry za darmo czekają w Epic Games Store. Jedną z nich polski hit

Epic Games Store - City of Brass - Zaginięcie Ethana Cartera - Rogue Legacy - gra za darmo
PC

Kolejny tydzień z rzędu na Epic Games Store nie figuruje jedna gra za darmo, a aż dwie. Tym razem wśród prezentów znalazł się m.in. ogromny hit polskiego The Astronauts, które obecnie tworzy Witchfire.

Poniższe gry możecie przypisać do swoich kont w usłudze Epic Games Store do 14 kwietnia, do godziny 16:59. Rekomenduję jednak zrobić to od razu po zapoznaniu się z dalszą częścią newsa, by później ewentualnie nie zapomnieć. Lepiej zgarnąć gierki za darmo niż nie zgarnąć ich wcale, prawda?

Zaginięcie Ethana Cartera to jedna z najpiękniejszych produkcji z 2014 roku. Grający wcielają się w detektywa, który próbuje rozwiązać zagadkę zniknięcia tytułowego chłopca. Na swojej drodze natrafia na ślady wręcz paranormalnych tragedii, które dotykały po kolei każdego z członków rodziny zaginionego. W produkcji nie brakuje rozwiązywania zagadek logicznych, a te w wielu przypadkach polegają na próbie ustalenia poprawnej chronologii wydarzeń.

Rogue Legacy to produkcja w sam raz dla fanów zręcznościowych RPG okraszonych pixel-artową grafiką. Jedną z ciekawszych mechanik w tym tytule jest bez wątpienia kwestia umierania. Kiedy nasz bohater przysłowiowo kopnie w kalendarz, dalsza przygoda jest kontynuowana przez jednego z jego 3 potomków. Niestety, każde z nich jest obciążone genetycznie, np. wadą wzroku, karłowatością itp., co ma wpływ na przebieg rozgrywki.

A jaka gra za darmo będzie do odebrania za tydzień? Mam nadzieję, że interesują Was tematy związane z alpinizmem, ponieważ kolejnym gratisem od wujka Epica będzie Insurmountable. Więcej na temat tej produkcji będziecie mogli przeczytać 14 kwietnia w osobnym newsie w momencie udostępnienia produkcji za darmo.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie