GTA V, Battlefield i Days Gone

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – data wydania GTA V na next-geny, prezenty od Sony i przeciek BF6

Po wielu tygodniach oczekiwania dowiedzieliśmy się o nadchodzącej premierze GTA V na konsole obecnej generacji. Na szczęście w świecie gier działa się jeszcze masa innych, świetnych rzeczy.

Dzień zaczęliśmy od przecieku screenów z Battlefield 6. Dowiedzieliśmy się w końcu o dacie premiery GTA V na konsolach obecnej generacji, a Microsoft wprowadził do swojego abonamentu ogrom świetnych gier, a na konsolach Sony nie zabraknie darmowych tytułów na najbliższe dni.

Nie zabrakło także wielu innych, dobrych wiadomości. PlayStation opublikowało naprawdę nietypowy trailer Days Gone na PC w związku z dzisiejszą premierą gry. Jeżeli dalej się wahacie, zapoznajcie się z pierwszymi ocenami recenzentów, które zebraliśmy w jednym miejscu. Dzisiaj owocowało jeszcze wieloma innymi newsami, dlatego sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się