Battlefield 6 4 - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wyciekło wiele zrzutów ekranu z trailera Battlefield 6. Logo, rakiety i… robot

Battlefield 6 znów nieoficjalnie pojawił się w sieci. Wielki przeciek ujawnił sporo urywków domniemanego zwiastuna wyczekiwanej produkcji.

Electronic Arts najwyraźniej ma mały problem z utrzymaniem materiałów promocyjnych BF6 w tajemnicy. Niedawno miał miejsce mały przeciek, w którym zobaczyliśmy dwa zrzuty ekranu ze zwiastuna gry, a teraz w sieci udostępniono kilkanaście takich obrazków. Jak podają użytkownicy Reddita, screenshoty udostępniono na serwerze Discord znanego informatora, Toma Henderson. O ile widać na nich kilka szczegółów, opatrzono je dość… wymyślnym oznaczeniem.

Widzimy na nich to, co opisywał Tom Henderson przed paroma tygodniami. Na materiale najwyraźniej ujrzymy między innymi start i eksplozję rakiety. Dodatkowo pojawiło się nowe ujęcie z mapy, której panoramę zobaczyliśmy na wcześniejszym przecieku.

Co więcej, zrzuty ekranu potwierdzają też pozostałe doniesienia Hendersona. O dziwo, jeden z nich ukazuje czworonożnego robota przypominającego maszyny Boston Dynamics. Niejako potwierdza to też rzekome umiejscowienie akcji w niedalekiej przyszłości. Jak na zwiastun Battlefielda przystało, nie mogło zabraknąć też wybuchów.

Wisienką na torcie całego przecieku jest logo gry. Co ciekawe, pojawiało się ono w sieci już wcześniej i uznano je za fałszywe. Tom Henderson twierdzi jednak, że udostępnione materiały są prawdziwe i faktycznie pochodzą ze zwiastuna gry.

Na ten moment nie możemy potwierdzić, czy przeciek jest autentyczny. Z jednej strony wygląda wiarygodnie, a z drugiej pochodzi z nieznanego źródła. Ostatecznie wszystko stanie się jasne przy okazji oficjalnej prezentacji gry, która – jak zapowiedziało EA – nastąpi w czerwcu.

Poniżej znajdziecie galerie domniemanych zrzutów ekranu z nadchodzącego zwiastuna Battlefield 6.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się