Patch 2.1.3 do Rainbow Six Siege

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege – do operatorów dołączy Kanadyjczyk? Garść informacji o nowym sezonie

Ubisoft zapowiedział drugi sezon szóstego roku Rainbow Six Siege. Dowiedzieliśmy się o nazwie i ciekawym sloganie marketingowym. Wpis wydawcy sugeruje, że do gry zostanie dodana kolejna postać specjalizująca się w leczeniu.

Rainbow Six Siege to bez wątpienia jeden z największych konkurentów CS:GO i Valoranta na scenie esportowej. Gra wyróżnia się swoim silnikiem fizycznym, który pozwala na naprawdę ogrom destrukcji w trakcie meczów. Francuski wydawca cały czas rozwija swoją produkcję, dlatego zapowiedział właśnie nadchodzący sezon.

Z powyższego tweeta dowiadujemy się paru ważnych informacji. Po pierwsze nadchodzące wydarzenie będzie nosiło nazwę „North Star”. Opis, który możemy zobaczyć obok mówi o „Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, popatrz w górę.”, co jest oczywistym nawiązaniem do helikoptera ratunkowego z grafiki. Bez wątpienia od razu na myśl przychodzi dodanie do gry operatora będącego ratownikiem medycznym. Byłby to w takim razie kolejny medyk w grze zaraz obok Doca.

Ubisoft ogłosił wcześniej, że do Rainbow Six Siege zawita także nowy operator wywodzący się z Nakody, czyli ludu zamieszkującego zachodnią Kanadę. Pasowałoby to do powyższego screenu, ponieważ mamy do czynienia z modelem pojazdu wykorzystywanego właśnie na terenie wspomnianego kraju.

Powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie bardziej szczegółowych informacji na temat nadchodzącego sezonu. W przypadku dwóch ostatnich sezonów mieliśmy do czynienia z dodaniem jednak tylko jednego operatora, zamiast dwóch, co miało miejsce wcześniej. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby ten trend miał się ponownie zmienić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się