PlayStation Play at Home - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Już teraz darmowe prezenty na PlayStation. Sony organizuje Play at Home

Rusza ostatnia tura rozdawnictw Play at Home. Chętni gracze mogą odebrać bonusy i dodatki do kilku różnych produkcji na PlayStation.

14 maja ogłoszono kolejną, ostatnią edycję Play at Home od PlayStation. Rozdawnictwa trwają od dłuższego czasu i w tej turze nie zgarniemy już gier, a dodatki i bonusy do tytułów multiplayer.

PlayStation zadbało o prezenty dla graczy takich tytułów jak chociażby Rocket League, Brawlhalla czy World of Tanks. Oferują one specjalne przedmioty, wirtualne waluty i skórki. Bonusów jest całkiem sporo i możemy odebrać je nawet bez subskrypcji PlayStation Plus.

Prezenty odbierzecie w tym miejscu. Co więcej, jeśli nie macie jeszcze konsoli PlayStation ale planujecie jej zakup i nie chcecie stracić okazji, możecie założyć konto PSN i odebrać je z poziomu przeglądarki bez większego problemu.

Póki co w zakładce promocji nie pojawiły się bonusy do NBA 2K21, a takowe miały trafić do graczy. Być może PlayStation jeszcze nie wprowadziło wszystkim prezentów do zakładki promocji. Dodatkowo od 20 maja odbierzemy też bonusy do Call of Duty Warzone. Gracze zyskają pięć tokenów na podwójne punkty doświadczenia.

Poniżej znajdziecie rozpiskę dodatków, które możemy odebrać.

PlayStation Play at Home - bonusy do gier
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się