Wiedźmin 3 mody

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 z poprawionymi ludźmi i humanoidami. 3 GB tekstur do pobrania

Wiedźmin 3 zamiast starzeć się z każdym rokiem pięknieje! Nowe tekstury sprawiają, że gra rozkłada na łopatki wiele najnowszych produkcji.

Modder o nicku dbd17 wypuścił najnowszy pakiet tekstur dedykowany grze Wiedźmin 3. Podmienia on wszystkie tekstury istot humanoidalnych (w tym ludzi czy sukkuby). Autor wykorzystał technikę Artificial Intelligence (AI), a więc sztuczną inteligencję poprawiającą oprawę wizualną. Pliki udostępnione zostały w trzech częściach (pobierz stąd):

  • pierwsza modyfikuje 365 plików i odświeża wizerunki męskich postaci
  • druga zmienia wizerunki kobiet występujących w grze
  • trzecia zaś koncentruje się na dzieciach

Zobaczcie na poniższych grafikach jak prezentują zmiany:

Wiedźmin 3 mody
Wiedźmin 3 mody

Modyfikacja przeznaczona jest dla osób dorosłych, gdyż poprawiono również aparycję roznegliżowanych dam. Pliki możecie zassać z tego miejsca. Biorąc pod uwagę fakt, iż podmieniają one wyłącznie prezencje postaci, nie ma problemu, by zainstalować dodatkowo mody, które upiększają środowisko.

Wiedźmin 3 może być piękniejszy niż myślisz

Szczególnie polecamy Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate, który gorąco rekomendowaliśmy na łamach naszego portalu. Jego autorem jest Halk Hogan, internauta cieszący się niemałą estymą. Niektórzy widząc efekty jego pracy powątpiewają, że Wiedźmin 4 byłby w stanie prezentować się lepiej niż zmodowana trójka.

Jeśli natomiast szukacie moda, który udoskonalałaby wyłącznie wygląd elfów, to odsyłamy do moda Better Elves , który odmładza wspomnianą rasę. Twórca takimi oto słowami zachęca do sięgnięcia po modyfikację:

Legenda głosi, że elfy należą do pięknej i wiecznie młodej rasy, ale w grze większość z nich tak nie wygląda. Ten mod zawiera poprawione tekstury dla prawie każdej elfiej postaci i przebudowę niektórych modeli, dzięki czemu wyglądają młodziej. Z większości twarzy znika również makijaż.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące wspomnianego rozszerzenia.

Przypominamy również, iż jest wysoce prawdopodobne, że Wiedźmin 3 zaadaptowany do działania na najnowszych platformach firm Sony i Microsoftu, skorzysta z modów. Rodacy planując przeniesienie Dzikiego Gonu na konsole Xbox Series X/S, PlayStation 5 negocjują w sprawie zaimplementowania modyfikacji do gry. Redakcja Kotaku potwierdziła, że prowadzone są rozmowy między firmą CD Projekt RED a Halkiem Hoganem. Póki co nie zostały zawarte żadne umowy z zewnętrznymi zewnętrznymi autorami. Next-genowa wersja Wieśka ma pojawić się w połowie przyszłego roku (więcej w tym miejscu).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się