God of War - Kratos

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy God of War szukają scenarzysty dla swojej nowej gry. Nie chodzi o Ragnarok

Santa Monica Studio szykuje się do rozpoczęcia zaawansowanej produkcji swojej nowej gry. Znane studio rzekomo szykuje nową markę niezwiązaną z God of War.

Od paru miesięcy wiemy, że twórcy God of War szykują jeszcze jedną grę poza wyczekiwanym Ragnarokiem. Doniesienia wskazują, że jest to zupełnie nowa marka i zespół nie rozpoczyna przedwcześnie tworzenia kontynuacji Ragnaroku.

Co więcej, wygląda na to, że studio powoli szykuje się do rozpoczęcia zaawansowanej produkcji innej, nieogłoszonej gry. Santa Monica opublikowało ofertę pracy dla głównego scenarzysty. Opis bezpośrednio wskazuje, że deweloper ma pracować nad nieogłoszonym jeszcze tytułem. Niestety, w ogłoszeniu próżno szukać konkretów odnośnie settingu czy gatunku gry.

Poszukujemy osoby na stanowisko głównego scenarzysty do pracy nad nowym, niezapowiedzianym jeszcze tytułem! Jeśli uwielbiasz współpracować z utalentowanymi deweloperami przy tworzeniu gier definiujących gatunek, dołącz do nas i wyrusz w nową podróż.

Czytamy w opisie oferty pracy Santa Monica Studio

Jedyne ciekawsze informacje zawarte w ofercie są dość szczątkowe. Santa Monica ponownie pracuje nad tytułem z mocną historią i nastawieniem na ciekawe postacie. Takie wieści muszą nam na ten moment wystarczyć.

Plotki mówią, że studio powróciło do dawnego pomysłu na grę science-fiction. Projekt nie doczekał się ukończenia i dodatkowo o mały włos, a podobny los spotkałby God of War. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że zespół ma odpowiednie środki i jest przygotowany do produkcji nowych gier. Pozostaje tylko czekać na kolejne, oficjalne wieści odnośnie tajemniczego projektu. Nie spodziewałbym się ich jednak zbyt szybko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się