Mass Effect Legendary Edition - Shepard

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Patch do Mass Effect Legendary Edition to nie tylko poprawki błędów. Dodano kilka ulepszeń

Nowa aktualizacja Mass Effect Legendary Edition poprawia parę błędów, ale nie tylko. BioWare dodatkowo upiększyło zremasterowaną grafikę.

Odświeżona trylogia Mass Effect zadebiutowała w dobrej formie i zebrała bardzo przychylne oceny. Oczywiście żadna duża premiera nie może obyć się bez większych lub mniejszych błędów i nie inaczej jest w tym przypadku.

Mass Effect Legendary Edition otrzymało 17 maja aktualizację, która zajęła się między innymi właśnie poprawkami bugów. Co więcej, BioWare postanowiło rozbudować ulepszenia obecne w remasterach. Jak czytamy w opisie łatki, wprowadzono kilka dodatkowych poprawek grafiki.

W przypadku wszystkich trzech gier poprawiono shadery iris, aby lepiej współgrały z oświetleniem i okluzją otoczenia. Delikatne zmiany powinniśmy dostrzec w każdej części przygód Sheparda, niezależnie od platformy.

W pierwszym Mass Effect ulepszono tekstury otoczenia oraz pre-renderowane cutscenki. Zmiany nie są zapewne ogromne i najpewniej BioWare chciało doszlifować początek trylogii, który przecież doczekał się największych zmian wizualnych.

Kolejne poprawki dotknęły ME2. W tym tytule również poprawiono oświetlenie w cutscenkach i znalazło się też miejsce na pomniejsze usprawnienia efektów, renderowania i ogólne ulepszenia oprawy. Trzecia odsłona serii nie doczekała się nowych ulepszeń.

Zmiany nie są więc ogromne i zapewne część graczy zapewne nie zwróci na nie uwagi. Niemniej cieszy sam fakt, że BioWare dodatkowo upiększa odświeżoną trylogię. Oby tak dalej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się