DoGRYwka - samuraj z Ghost of Tsushima w masce, logo PlayStation, antagonista z Far Cry 6

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – kolejne studio zakupem PlayStation, nowa wersja Ghost of Tsushima i pierwsze wieści o Far Cry 7

Ghost of Tshushima niespodziewanie otrzyma nową wersję. Wszyscy oczekiwali niezależnego dodatku lub portu gry na PC, a okazuje się, że będzie zupełnie inaczej.

Nie zabrakło też innych tematów związanych z marką PlayStation. Japoński oddział tego growego giganta pospieszył się z ogłoszeniem bardzo ważnego zakupu. Gracze powinni w niedalekiej przyszłości otrzymać jeszcze większej remasterów i remake’ów gier na PS4 i PS5.

Choć Far Cry 6 jeszcze nie wyszło, to już do sieci trafiły pierwsze plotki na temat sequela. Jeżeli się potwierdzą, siódma odsłona skręci w zupełnie inną stronę względem swoich poprzedniczek. To tylko kilka z najciekawszych newsów tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie pominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się