Wiedźmin 3 - Triss w sukni w kwiaty

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Triss dostała uroczą suknię. Pobierajcie nowy mod do Wiedźmina 3

I tym razem przychodzimy do Was z kosmetyczną modyfikacją do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś chcemy przedstawić Wam piękną, kwiecistą suknię, którą może przyodziać Triss.

Choć Wiedźmin 3 jest naprawdę świetną grą i po tych 6 latach od jej premiery dalej warto do niej wracać, to można jej kilka rzeczy zarzucić. Między innymi fakt, że bohaterowie tej produkcji bardzo rzadko zmieniają swój ubiór. Na szczęście już niejednokrotnie czemuś takiemu mogła zaradzić społeczność modderska. Tak jest i w tym w przypadku. Oto modyfikacja Beautiful Dress for Triss autorstwa Aboo3238. Instalacja tego fanowskiego dodatku sprawi, że rudowłosa towarzyszka Geralta ubierze suknię przyozdobioną w kwieciste motywy. Zobaczcie sami, jak prezentuje się na poniższych screenach.

Wiedźmin 3 - Triss w kwiecistej sukni dostała kwiat od Geralta
Wiedźmin 3 - Triss w kwiecistej sukni całuje się z Geraltem
Wiedźmin 3 - Triss pokazuje magiczną sztuczkę z kulą ognia Geraltowi

Warto wspomnieć, że twórca tej kreacji dał nam kilka wariantów do wyboru. Odpowiednio możemy pozbyć się wianka z włosów Triss lub podmienić jej bardziej roznegliżowane modele.

Beautiful Dress for Triss możecie pobrać stąd.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy opisujemy mod kosmetyczny do tej gry. Ostatnio na łamach naszego serwisu mogliście znaleźć np. nowy zestaw ubrań dla Ves, a także stary kostium Jaskra. Zachęcamy do tego typu zabaw z trzecim Wiedźminem, ponieważ jest to zawsze ciekawe urozmaicenie sobie produkcji.

Mieliście już wcześniej styczność z instalacją tego typu modyfikacji? Może natrafiliście wcześniej na jakieś warte uwagi? Pochwalcie się w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się